| Nama Produk | Tiang baja galvanis |
|---|---|
| Standar galvanisasi | ASTM A 123 |
| Bahan | Q235 |
| Waktu hidup | 50 tahun |
| Kecepatan angin | 30m / s |
| Bahan | menghasilkan kekuatan tidak kurang dari 345mpa |
|---|---|
| Warna | Disesuaikan |
| Pelabuhan | SHANGHAI SELALU |
| Seumur hidup | 50 tahun |
| Tinggi | 10-80FT |
| Product Name | NEA 25FT 30FT 35FT 40FT 45FT Distribution Galvanized Steel Pole for 11kv Power Transmission |
|---|---|
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | 25FT Electrical Power Galvanized Steel Pole for 110kv transmission |
|---|---|
| welding standard | AWS D1.1 |
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| colar | any |
| Product Name | NEA 25FT 30FT 35FT 40FT 45FT Galvanized Steel Pole with 11kv Power Transmission Distribution |
|---|---|
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | 25FT-50FT Commercial Light Galvanized Steel Pole ASTM A123 Standard |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | 25FT Commercial Light Galvanized Steel Pole With ASTM A123 Standard |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Shape | Round |
| Power Capacity | 10kV - 220kV |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Material | Gr50 |
| Nama Produk | Tiang Listrik Baja Galvanis |
|---|---|
| Aplikasi | saluran listrik |
| Ketebalan | 1mm hingga 36mm |
| Toleransi dimensi | +-2% |
| Seumur hidup | 50 tahun |
| Nama Produk | Tiang Listrik Baja Galvanis |
|---|---|
| Aplikasi | saluran listrik |
| Ketebalan | 1mm hingga 36mm |
| Toleransi dimensi | +-2% |
| Seumur hidup | 50 tahun |