| Nama Produk | Menara Tiang Tinggi |
|---|---|
| Aplikasi | Parking Lot Lighting |
| Torlance of dimenstion | -0.02 |
| Ketebalan Galvanisasi | Rata-rata 86 μm |
| Ketebalan | 1 mm hingga 36 mm |
| Nama Produk | Cahaya Mast Tinggi |
|---|---|
| Aplikasi | Pencahayaan Tempat Parkir |
| Kecepatan angin | 30m / s |
| Galvanisasi Tebal | Rata-rata 86μm |
| Ketebalan | 1 mm sampai 30 mm |
| Item Name | High Mast Pole |
|---|---|
| Accessories | Lifting system |
| Section Thickness | 6mm,8mm,10mm |
| Light Quantity | 10 -50 lights |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| Nama merek | milky way |
|---|---|
| Model Number | 69KV |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 7m-30m |
| Voltage | 10kv,33kv,69kv,110kv,132kv,220kv,400kv |
| Treatment | Bitumen |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
|---|---|
| Style | galvanized |
| Suit for | electricity distribution |
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Power | 10kv~550kv |
| Product Name | Steel Material Mono Pole Tower For Telecommunication With Its Drawing |
|---|---|
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Dimension torlance | +- 2% |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Product Name | Round Tapered mast steel structure Mono Pole Tower for Communication |
|---|---|
| Application | Communication distribution |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Dimension torlance | +- 2% |
| Product Name | Electric Galvanized Steel Tower Telecommunication Mono Pole Tower For Communication |
|---|---|
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Dimension torlance | +- 2% |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Product Name | Steel Material Mono Pole Tower For Telecommunication With Its Drawing |
|---|---|
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Dimension torlance | +- 2% |
| Welding standard | AWS D 1.1 |