| Nama produk | Tiang Transmisi Daya Tiang Baja 9m 11m Tiang Baja Galvanis dengan bitumen |
|---|---|
| Standar Galvanisasi | ASTM A123 |
| sertifikat | ISO 9001 |
| Standar Pengelasan | AWS D1.1 |
| Toleransi | +/-2% |
| Nama produk | Galvanized 11m 33kv Transmission Line Pole Dengan Anti-Angin Kapasitas 36.9m/s Untuk Overhead Projec |
|---|---|
| Ketinggian | 11,8 m |
| sertifikat | ISO 9001 |
| Standar Pengelasan | AWS D1.1 |
| Toleransi | +/-2% |
| Nama produk | Tiang Transmisi Daya Logam Galvanis 27m Menara Transmisi Daya Tiang Listrik Besi |
|---|---|
| Standar Galvanisasi | ASTM A123 |
| sertifikat | ISO 9001 |
| Standar Pengelasan | AWS D1.1 |
| Toleransi | +/-2% |
| Nama Produk | Tiang baja galvanis |
|---|---|
| Aplikasi | Outdoor lighting |
| Desain | Disesuaikan |
| Perlakuan permukaan | galvanisasi hot dip |
| Standar pengelasan | AWS D 1.1 |
| Product Name | NEA 25FT 30FT 35FT 40FT 45FT Galvanized Steel Pole with 11kv Power Transmission Distribution |
|---|---|
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | 13M Hot Dip Galvanized Electric Poles Galvanized Steel Pole With Bitumen |
|---|---|
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | Have Stock For 30FT & 35FT Galvanized Steel Pole With ASTM A123 Standard |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | 11KV tapered Galvanized Steel Pole fittings hardware power distribution |
|---|---|
| Height | 10m 15m 18m 20m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | Hot DIP Galvanized Steel Pole Electric Steel Pole With Double Circuit |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | 132kv Power Transmission Distribution Galvanized Steel Pole design tower&electrical |
|---|---|
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |