| Product Name | Power Transmission Poles Galvanized Pipe Metal Tubular Steel Pole |
|---|---|
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | 132KV 10m 10KN Steel Electric Galvanized Power Transmission Poles |
|---|---|
| Height | 10m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | 35KV Double Circuits Terminal Galvanized Power Transmission Pole |
|---|---|
| Height | 10m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | AWS D1.1 25m 69kv Power Transmission Poles Steel Utility Galvanized Light Pole |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | 27m Galvanized Metal Power Transmission Poles Power Transmission Tower Iron Electric Pole |
|---|---|
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | Steel Hot Dip Galvanized Steel Poles For Transmission Power Distribution |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Nama Produk | 10KV ~ 220KV Transmisi Tenaga Listrik Matal Pole dengan Electric Line Fittings |
|---|---|
| standar galvanisasi | ASTM A123 |
| Sertifikat | ISO 9001 |
| standar pengelasan | AWS D1.1 |
| Toleransi | / -2% |
| Nama Produk | Distribusi Transmisi Daya Tiang Baja Galvanis AWS D1.1 Standar Pengelasan Galvanisasi ASTM |
|---|---|
| Standar galvanisasi | ASTM A123 |
| Sertifikat | ISO 9001 |
| Standar pengelasan | AWS D1.1 |
| Toleransi | +/- 2% |
| Bahan | kekuatan luluh tidak kurang dari 235mpa / 345mpa |
|---|---|
| Warrenty | 15 tahun |
| Seumur hidup | 50 tahun |
| Pengelasan | aws d1.1, tingkat penetrasi 100% |
| Pengobatan permukaan | galvanisasi hot dip, lapisan rata-rata 85um |
| Nama Produk | Tiang Transmisi Daya Penjualan Panas Menara Transmisi Daya Logam Galvanis Tiang Listrik Besi |
|---|---|
| standar galvanisasi | ASTM A123 |
| sertifikat | ISO 9001 |
| standar pengelasan | AWS D1.1 |
| toleransi | +/-2% |