| Toleransi dimensi | +- 2% |
|---|---|
| Resistensi angin | 3-500 km/jam |
| Bahan | GR50 GR65 S500 S355 |
| Tinggi | Tiang lampu jalanan 4-8 meter |
| pengelasan | Pengelasan mengkonfirmasi dengan standar pengelasan internasional CWB |
| Toleransi | +/- 2% |
|---|---|
| Nama Produk | Tiang Lampu Jalan Baja galvanis lengan tunggal poligonal untuk jalan |
| Tiang jadi | tiang tiang tinggi galvanis |
| Syarat pembayaran | T / T, L / C |
| Kemampuan Supply | 2000 pcs per minggu |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | 6m 10m Polygonal single cross arm Steel galvanized Street Light Poles for street |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| Optical assembly of lighting fixture | IP 65 |
|---|---|
| Lamp power | 20w-400w |
| Shape | Conoid, Multi-pyramidal, Columniform, polygonal or conical |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Wind Speed | 160km/h |
| Optical assembly of lighting fixture | IP 65 |
|---|---|
| Lamp power | 400w |
| Shape | round |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Wind Speed | 30m/s |
| Optical assembly of lighting fixture | IP 65 |
|---|---|
| Lamp power | 400w |
| Shape | round |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Wind Speed | 30m/s |
| Optical assembly of lighting fixture | IP 65 |
|---|---|
| Lamp power | 400w |
| Shape | round |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Wind Speed | 30m/s |
| Rakitan optik fixture pencahayaan | IP 65 |
|---|---|
| Daya lampu | 400W |
| Bentuk | Bulat |
| Desain tiang | melawan gempa 8 kelas |
| Kecepatan angin | 30m / s |
| Perakitan optik untuk perlengkapan pencahayaan | IP 65 |
|---|---|
| Kekuatan lampu | 20w-400w |
| Bentuk | konoid, multi-piramidal, berbentuk kolom, poligonal atau kerucut |
| Desain tiang | terhadap gempa 8 kelas |
| Kecepatan angin | 160km / jam |
| Optical assembly of lighting fixture | IP 65 |
|---|---|
| Lamp power | 20w-400w |
| Shape | Conoid, Multi-pyramidal, Columniform, polygonal or conical |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Wind Speed | 160km/h |