| type | 33kv transmission line Electrical Power Pole for steel pole tower |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| type | 10M 33kv transmission line Electrical Power Pole for steel pole tower |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| type | Single Arm CCTV Steel Pole Electrical Power Pole Factory in china |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| type | 18m 33kv transmission line Electrical Power Pole for steel pole tower |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| Product Name | 9m-1250Dan Steel Eleactrical Power Pole for 110kv cables +/-2% tolerance |
|---|---|
| certificate | ISO9001 |
| life time | 50 years |
| tolerance | +/-2% |
| material | Alloy |
| Tipe | 8m 5KN 11,8m tiang baja listrik untuk transmisi |
|---|---|
| Gaya | galvanisasi |
| Cocok untuk | distribusi listrik |
| Standar pengelasan | AWS D 1.1 |
| Tinggi | 8 m 11,8 m |
| Jenis | poligonal atau conicla tegangan tinggi tiang listrik untuk saluran transmisi |
|---|---|
| Pengelasan | AWS D1.1 |
| standar galvanisasi | ASTM A123 |
| warna | Apa saja |
| Sertifikat | ISO 9001 |
| Gaya | Hot Dip Galvanized |
|---|---|
| Kecepatan angin | 160 km / jam, 30 m / s |
| Ketebalan | 1mm hingga 30mm |
| Toleransi dimenstion | -2% |
| Bentuk | konoid, multi-piramidal, berbentuk kolom, poligonal atau kerucut |
| Product Name | Polygonal 11kv electric poles 1250Dan Eleactrical Power Pole for 110kv cables |
|---|---|
| certificate | ISO9001 |
| life time | 50 years |
| tolerance | +/-2% |
| material | Alloy |
| Product Name | 11.8M Electric Pole |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 11.8M |
| Voltage | 132kv |
| Treatment | Bitumen |