| Nama | 132KV 15m tiang hot dip glavanized untuk tiang listrik baja listrik |
|---|---|
| Mengetik | Tiang daya baja listrik 132kV 15m |
| Bahan | ASTM 572 grade 50 dengan kekuatan yieled tidak kurang dari 345mpa |
| Bentuk | bersegi delapan |
| Tinggi | 8-45 m |
| type | 10M 33kv transmission line Electrical Steel Power Pole For Transmission Line |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| type | 110KV Galvanized Transmission Electrical Power Tubular Pole Octagonal / Polygonal Steel Poles |
|---|---|
| welding | AWS D1.1 |
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| type | 10M 33kv transmission line Electrical Steel Power Pole For Transmission Line |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| Jenis | 66 KV Transmisi Tenaga Listrik Kutub Galvanized Poligon Octagonal / Polygonal Dengan Kesulitan yang |
|---|---|
| Pengelasan | AWS D1.1 |
| standar galvanisasi | ASTM A123 |
| Sertifikat | ISO 9001 |
| Waktu hidup | 50 tahun |
| Nama | Tiang Tubular Baja 16 M Dengan Cross Arm Untuk Jalur Transmisi |
|---|---|
| Desain | Tiang Tubular Baja Baja 16 M Dengan Lengan Silang |
| Tinggi | 16M |
| Mengental | 4 mm |
| Beban Desain | 1280kg |
| Suit for | electricity distribution |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | 10kV hot dip galvanized electric power transmission line tubular steel pole |
|---|---|
| certificate | ISO9001 |
| warranty time | 15 years |
| tolerance | +/-2% |
| material | Alloy steel |
| type | Metal Steel Electrical Steel Power Pole Metal Power Poles For 10M 33kv Transmission Line |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| type | 69kv 12m Transmission Line Electrical Steel Power Pole For Steel Pole Tower |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |